SDCH1V8040-100M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCH1V8040-100M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCH1V8040-100M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCH1V8040-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCH1V8040-100M-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 3A 46 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Osittain suojattu Induktori 3 A 46mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
4,6A
DC-resistanssi (DCR)
46mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,165" (4,20mm)