SDCH1V6045-100M-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SDCH1V6045-100M-R |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 2.4A 67 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 27 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Osittain suojattu Induktori 2.4 A 67mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 4,5A |
Valm. | Suojakuori Osittain suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 67mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,236" pit. x 0,236" lev. (6,00mm x 6,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,177" (4,50mm) |