SDCH1V5040-4R7M-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SDCH1V5040-4R7M-R |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 3.1A 39 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Osittain suojattu Induktori 3.1 A 39mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 3,5A |
Valm. | Suojakuori Osittain suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 39mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,161" (4,10mm) |