SDCH1V5020-2R2M-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SDCH1V5020-2R2M-R |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Osittain suojattu Induktori 3 A 45mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 3,8A |
Valm. | Suojakuori Osittain suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 45mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,079" (2,00mm) |