SDCH1V5020-2R2M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCH1V5020-2R2M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCH1V5020-2R2M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCH1V5020-2R2M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCH1V5020-2R2M-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Osittain suojattu Induktori 3 A 45mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
3,8A
DC-resistanssi (DCR)
45mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)