SDCH1V5020-100M-R
DigiKeyn tuotenumero
283-SDCH1V5020-100M-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SDCH1V5020-100M-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-SDCH1V5020-100M-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDCH1V5020-100M-R
Kuvaus
FIXED IND 10UH 1.5A 143 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Osittain suojattu Induktori 1.5 A 143mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,6A
Valm.
Suojakuori
Osittain suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
143mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)