SD20-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3653-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-3653-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3653-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SD20-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.05 A 61,2mOhm Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SD20-4R7-R -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,33A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
61,2mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,205" pit. x 0,205" lev. (5,20mm x 5,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)