SD20-4R7-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SD20-4R7-R |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 2.05A 61.2 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.05 A 61,2mOhm Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SD20-4R7-R -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 1,33A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 61,2mOhm |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Koko/mitat 0,205" pit. x 0,205" lev. (5,20mm x 5,20mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,079" (2,00mm) |