SCF9550-45-06 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 6 310
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 1 764
Tekniset tiedot
45A AC 80VDC DC-sulake Levyn kannatin Kiinnitys pintaan
SCF Series of Self-Control, Triggerable Fuses
SCF9550-45-06
DigiKeyn tuotenumero
283-SCF9550-45-06TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SCF9550-45-06
Kuvaus
FUSE TRIGGERABLE 45A 80V 6 CELL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Sovellukset
Akun suojaus
Sarja
Ominaisuudet
19,8 – 27V aktivoinnilla
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
120A
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaus / kotelo
Epästandardi SMD
Sulakkeen tyyppi
Levyn kannatin
Koko/mitat
0,374" pit. x 0,197" lev. x 0,091" kork. (9,50mm x 5,00mm x 2,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
45A
DC-resistanssi kylmänä
0.0005 Ohms
Jänniteluokitus – DC
80VDC