SCF9550-30-07
DigiKeyn tuotenumero
283-SCF9550-30-07TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SCF9550-30-07CT-ND - Cut Tape (CT)
283-SCF9550-30-07DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SCF9550-30-07
Kuvaus
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 6-7CELL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30A AC 62VDC DC-sulake Levyn kannatin Kiinnitys pintaan
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Sovellukset
Akun suojaus
Sarja
Ominaisuudet
20,2 – 31,5V aktivoinnilla
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyjä
cURus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
80A
Sulakkeen tyyppi
Levyn kannatin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi SMD
Virtaluokitus (ampeeria)
30A
Koko/mitat
0,374" pit. x 0,197" lev. x 0,091" kork. (9,50mm x 5,00mm x 2,30mm)
Jänniteluokitus – DC
62VDC
DC-resistanssi kylmänä
0.001 Ohms