SCF5432-30-14
DigiKeyn tuotenumero
283-SCF5432-30-14TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-SCF5432-30-14CT-ND - Cut Tape (CT)
283-SCF5432-30-14DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SCF5432-30-14
Kuvaus
FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 12-14C
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30A AC 62VDC DC-sulake Levyn kannatin Kiinnitys pintaan
Kategoria
Sovellukset
Akun suojaus
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Ominaisuudet
45,2 – 62V aktivoinnilla
Sarja
Hyväksyjä
cURus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
80A
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaus / kotelo
Epästandardi SMD
Sulakkeen tyyppi
Levyn kannatin
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,126" lev. x 0,053" kork. (5,40mm x 3,20mm x 1,35mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
30A
DC-resistanssi kylmänä
0.0005 Ohms
Jänniteluokitus – DC
62VDC