S505-800-R
DigiKeyn tuotenumero
283-S505-800-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S505-800-R
Kuvaus
FUSE CERAMIC 800MA 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
800 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Hidas
1,5kA
Sulamisen I²t
0.632
Hyväksyjä
BSI, CCC/CQC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.237 Ohms