PTV-6R0H505-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 38
Tekniset tiedot
5 F (EDLC) superkondensaattorit 6 V Säteittäinen 54mOhm 1000 tuntia @ 65°C
PTV 6V Supercapacitor Pack
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PTV-6R0H505-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PTV-6R0H505-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTV-6R0H505-R
Kuvaus
CAP 5F -10% +20% 6V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,209" (5,30mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
0,839" pit. x 0,433" lev. (21,30mm x 11,00mm)
Toleranssi
-10%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,299" (33,00mm)
Jännite – nimellinen
6 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
54mOhm