PTS18128V110
DigiKeyn tuotenumero
283-3154-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-3154-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3154-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS18128V110
Kuvaus
PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 8V 1.1 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
300 ms
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
210 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
8V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.1 A
Paksuus (maks.)
0,027" (0,68mm)
Virta - laukaisu (It)
2.2 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A