PTS12066V150
DigiKeyn tuotenumero
283-PTS12066V150TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-PTS12066V150CT-ND - Cut Tape (CT)
283-PTS12066V150DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTS12066V150
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 1.5 A Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
300 ms
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
120 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
6V
Koko/mitat
0,128" pit. x 0,065" lev. (3,25mm x 1,65mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.5 A
Paksuus (maks.)
0,045" (1,15mm)
Virta - laukaisu (It)
3 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
100 A