PTR030V0500-TR
DigiKeyn tuotenumero
283-PTR030V0500-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-PTR030V0500-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTR030V0500-TR
Kuvaus
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 5 A Ih Läpivientiaukko Säteittäinen, Kiekko
Kategoria
Laukaisuaika
14.5 s
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
10 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
50 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Kiekko
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,551" pit. x 0,118" lev. (14,00mm x 3,00mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
5 A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,980" (24,90mm)
Virta - laukaisu (It)
10 A
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Virta - maks.
40 A