PM-5R0V104-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4207-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM-5R0V104-R
Kuvaus
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Tarkka kuvaus
100 mF (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 1,25Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 60°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PM-5R0V104-R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,287" (7,30mm)
Kapasitanssi
100 mF
Koko/mitat
0,445" pit. x 0,236" lev. (11,30mm x 6,00mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,512" (13,00mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 60°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,25Ohm @ 1kHz