PHV-5R4V155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PHV-5R4V155-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHV-5R4V155-R
Kuvaus
CAP 1.5F -10% +30% 5.4V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 5.4 V Säteittäinen, Purkki 160mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,866" pit. x 0,681" lev. (22,00mm x 17,30mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,354" (9,00mm)
Jännite – nimellinen
5.4 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
160mOhm @ 100Hz