PHB-5R0V155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3523-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHB-5R0V155-R
Kuvaus
CAP 1.5F -10% +30% 5V T/H
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 330mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
330mOhm @ 100Hz