PB-5R0H104-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3489-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PB-5R0H104-R
Kuvaus
CAP 100MF -20% +80% 5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 mF (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 4Ohm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,287" (7,30mm)
Kapasitanssi
100 mF
Koko/mitat
0,512" pit. x 0,445" lev. (13,00mm x 11,30mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
4Ohm @ 100Hz