MSMA2512R0010FEN
DigiKeyn tuotenumero
283-MSMA2512R0010FENTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MSMA2512R0010FENCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MSMA2512R0010FENDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSMA2512R0010FEN
Kuvaus
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
Tarkka kuvaus
1 mOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)