MSMA2010R0050FDN
DigiKeyn tuotenumero
283-MSMA2010R0050FDNTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MSMA2010R0050FDNCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MSMA2010R0050FDNDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSMA2010R0050FDN
Kuvaus
RES 0.005 OHM 1% 1.5W 2010
Tarkka kuvaus
5 mOhms ±1% 1,5W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)