MSMA2010R0050FDN | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MSMA2010R0050FDN |
Kuvaus | RES 0.005 OHM 1% 1.5W 2010 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 5 mOhms ±1% 1,5W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Ominaisuudet Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±50ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 170°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2010 (5025 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,031" (0,80mm) |