MSMA0805R0040FSM on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
4 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Current Sense Resistors by Eaton
Eaton CSR Current Sense Resistors Portfolio
MSMA0805R0040FSM
DigiKeyn tuotenumero
283-MSMA0805R0040FSMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSMA0805R0040FSM
Kuvaus
RES 0.004 OHM 1% 1/2W 0805
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)