MSMA0805R0030FSM
DigiKeyn tuotenumero
283-MSMA0805R0030FSMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MSMA0805R0030FSMCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MSMA0805R0030FSMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSMA0805R0030FSM
Kuvaus
RES 0.003 OHM 1% 1/2W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä Metallielementti
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)