MLVC12V038C310
DigiKeyn tuotenumero
283-MLVC12V038C310TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MLVC12V038C310CT-ND - Cut Tape (CT)
283-MLVC12V038C310DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLVC12V038C310
Kuvaus
VARISTOR 51V 120A 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
51 V 120 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
56.1 V
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Virta - piikki
120 A
Sarja
Energia
0,4J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
310 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
27 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
38 V
Varistorin jännite (min.)
45.9 V
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
51 V