MLVC06V024C140
DigiKeyn tuotenumero
283-MLVC06V024C140TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLVC06V024C140
Kuvaus
VARISTOR 33V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
36.3 V
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Kapasitanssi taajuudella
140 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
17 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
24 V
Varistorin jännite (min.)
29.7 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
33 V