MLVC06V018C170
DigiKeyn tuotenumero
283-MLVC06V018C170TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MLVC06V018C170CT-ND - Cut Tape (CT)
283-MLVC06V018C170DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLVC06V018C170
Kuvaus
VARISTOR 25V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
27.5 V
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
170 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
12.7 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
18 V
Varistorin jännite (min.)
22.5 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
25 V