MLVB06V18C0R5
DigiKeyn tuotenumero
283-MLVB06V18C0R5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MLVB06V18C0R5CT-ND - Cut Tape (CT)
283-MLVB06V18C0R5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLVB06V18C0R5
Kuvaus
VARISTOR 105V 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
105 V Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
120 V
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Piirien lukumäärä
1
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
0.5 pF @ 1 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Maksimi DC-jännite
18 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (min.)
90 V
Päätuotenumero
Varistorin jännite (tyyp.)
105 V