MLVA06V18C150-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4666-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4666-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4666-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLVA06V18C150-R
Kuvaus
VARISTOR 28V 30A 0603
Tarkka kuvaus
28 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
33 V
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Kapasitanssi taajuudella
150 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
14 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
18 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Varistorin jännite (min.)
23 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
28 V