MLVA04V05C270-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MLVA04V05C270-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MLVA04V05C270-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MLVA04V05C270-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLVA04V05C270-R
Kuvaus
VARISTOR 13V 20A 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13 V 20 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
18 V
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Virta - piikki
20 A
Sarja
Energia
0,05J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
270 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
4 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
5.5 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
8 V
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
13 V