MFBW1V1608-102-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBW1V1608-102-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBW1V1608-102-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBW1V1608-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBW1V1608-102-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 500mA 550mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
550mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)