MFBM1V3216-102-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBM1V3216-102-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBM1V3216-102-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBM1V3216-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBM1V3216-102-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 2A 120mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
120mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz