MFBA3V1608H-152-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBA3V1608H-152-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBA3V1608H-152-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBA3V1608H-152-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBA3V1608H-152-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 200mA 1Ohm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1Ohm
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
1.5 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Virtaluokitus (maks.)
200mA