MDH-21-R-BK
DigiKeyn tuotenumero
283-4685-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDH-21-R-BK
Kuvaus
FUSE CERM 21A 600VAC 125VDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21 A 600 V AC 125 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200A
Pakkaustapa
Irtotavara
Sulamisen I²t
5100.0
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
cURus
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.0024 Ohms
Jänniteluokitus – AC
600 V