MCL1005-6R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MCL1005-6R2-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MCL1005-6R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MCL1005-6R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCL1005-6R2-R
Kuvaus
FIXED IND 6.2NH 300MA 300 MOHM
Tarkka kuvaus
6.2 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 300 mA 300mOhm maks. 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
300mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
3,9GHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Toleranssi
±0,3nH
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)