MCL1005-121-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MCL1005-121-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MCL1005-121-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MCL1005-121-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCL1005-121-R
Kuvaus
FIXED IND 120NH 150MA 2.8 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 nH Suojaamaton Monikerroksinen Induktori 150 mA 2,8Ohm maks. 0402 (1005 metrinen)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
2,8Ohm maks.
Valm.
Q taajuudella
8 @ 100MHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
600MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 MHz
Tyyppi
Monikerroksinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
0402
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Suojakuori
Suojaamaton
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)