M0810-2R5105-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3009-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M0810-2R5105-R
Kuvaus
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 250mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 60°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,335" halk. (8,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,532" (13,50mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 60°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm @ 100Hz