LTA1VS16A-351-R
DigiKeyn tuotenumero
283-LTA1VS16A-351-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-LTA1VS16A-351-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-LTA1VS16A-351-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LTA1VS16A-351-R
Kuvaus
TRANSF ETHERNET LAN 350UH
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
350µH Pulssimuuntajat 1CT:1CT Kiinnitys pintaan
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Koko/mitat
0,500" pit. x 0,280" lev. (12,70mm x 7,10mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,252" (6,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuntajan tyyppi
LAN 10/100 Base-TX
Luokka
Autoteollisuus
Induktanssi
350µH