KW-5R5C334-R | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 283-KW-5R5C334-R-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | KW-5R5C334-R |
Kuvaus | CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 50Ohm @ 1kHz 2000 tuntia @ 85°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | KW-5R5C334-R -mallit |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Johdinten väli 0,197" (5,00mm) |
Kapasitanssi 330 mF | Koko/mitat 0,531" halk. (13,50mm) |
Toleranssi -20%, +80% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,348" (8,85mm) |
Jännite – nimellinen 5.5 V | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 50Ohm @ 1kHz |