KW-5R5C224H-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
220 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 50Ohm @ 1kHz 2000 tuntia @ 85°C
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
KW-5R5C224H-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KW-5R5C224H-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KW-5R5C224H-R
Kuvaus
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
220 mF
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,348" (8,85mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50Ohm @ 1kHz