KVR-5R0V155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KVR-5R0V155-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KVR-5R0V155-R
Kuvaus
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1.5F VRT
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 5 V Aksiaalinen, Purkki - pystysuora 30Ohm 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - pystysuora
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,752" halk. (19,10mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,807" (20,50mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm