KVR-5R0H105-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KVR-5R0H105-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KVR-5R0H105-R
Kuvaus
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1F HRZ
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 5 V Aksiaalinen, Purkki - vaakasuuntainen 30Ohm 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - vaakasuuntainen
Johdinten väli
0,787" (20,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,752" halk. (19,10mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,248" (6,30mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm