KVR-5R0C105-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KVR-5R0C105-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KVR-5R0C105-R
Kuvaus
SUPERCAPACITOR COIN 5V 1F CYL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 30Ohm 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,819" halk. (20,80mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,319" (8,10mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm