KR-5R5C334-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KR-5R5C334-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KR-5R5C334-R
Kuvaus
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Tarkka kuvaus
330 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 50Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
330 mF
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50Ohm @ 1kHz