ICL050D30MIC
DigiKeyn tuotenumero
283-ICL050D30MIC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ICL050D30MIC
Kuvaus
ICL 500 MOHM 20% 30A 34MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkentäsysäysvirran rajoittimet 500 mOhms ±20% 30 A 1,339" (34,00mm)
Kategoria
R @ 25°C
500 mOhms
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Toleranssi
±20%
Sarja
Virta - jatkuva tila, maks.
30 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija
1,339" (34,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)