HV1860-2R7107-R | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 283-4193-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HV1860-2R7107-R |
Kuvaus | CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 12mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 1000 tuntia @ 65°C |
Osan tila Aktiivinen | Johdinten väli 0,295" (7,50mm) |
Kapasitanssi 100 F | Koko/mitat 0,709" halk. (18,00mm) |
Toleranssi -10%, +30% | Korkeus - asennettuna (maks.) 2,382" (60,50mm) |
Jännite – nimellinen 2.7 V | Toimintalämpötila -40°C – 65°C |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 12mOhm @ 100Hz |