HV1840-2R7606-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HV1840-2R7606-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1840-2R7606-R
Kuvaus
CAP 60F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 18mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
60 F
Koko/mitat
0,709" halk. (18,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,654" (42,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
18mOhm @ 100Hz