HV1625-2R7256-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HV1625-2R7256-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1625-2R7256-R
Kuvaus
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 27mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HV1625-2R7256-R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
25 F
Koko/mitat
0,630" halk. (16,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,118" (28,40mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
27mOhm @ 100Hz