HV1245-2R7356-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4195-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1245-2R7356-R
Kuvaus
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
35 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 20mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HV1245-2R7356-R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
35 F
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,929" (49,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
20mOhm @ 100Hz